Ukrayna’da Avukatlık Hizmet Bedeli

Ukrayna’da Avukat hizmet bedelleri kesin bir şablon üzerine oturtulamamıştır. Şirketimin yaptığı hizmetlerin bedellerinde diğer avukatlık şirketlerine göre artı-eksi kaymalar olabilir. Aslında bu o kadar da önemli değildir. Önemli olan Türk müşterilerimizin işlerinin sorunsuz çözüme kavuşturulmasıdır.  Türk dostlarımızın da iş bitişinde bu durumu anlayabilmeleridir. Dikkat edilirse sayfamızda da Avukatlık ücretlerimizi yazmıyoruz. Bu durum kesinlikle kendimize güvenmekten kaynaklanmaktadır. 

     Şirketim ve ben Ukrayna’da Avukat mesleğini iyi icra ettiğimizin bilincindeyiz. Ukrayna artık 1990’lı yılların başlarında ki gibi değil. Gelişti, büyüdü, her alanda bazı şeyler yerli-yerine oturmaya başladı. Özellikle ticaret yapma biçimleri, Küresel dünya ya uyum içerisinde gelişmeye hızla devam etmektedir.

     Şirketim ve ben Türk dostlarımızın işlerini çabuk, kaliteli, sorunsuz şekilde yapıyoruz. Bu konuda gerçekten iddialıyız. Şimdiye kadar bir tek müşterimizden bile olumsuz tepki almadık. Çünkü bizde tüm işler titizlik içinde yapılır, bilinçli yapılır ve kesin sonuç alınır.

     Mütevazi biriyimdir ama, kendi branşımla ilgili iş konusunda kesinlikle mütevazi olmam. Çünkü ben işimi düzgün yapıp, neticeye en kısa zamanda ulaşmayı biliyorum. 

     Gerek bireysel, gerekse kurumsal tüm müvekkillerine üst düzey hukuki çözümler sunan Avukatlık şirketim, bunun yanında yerli ve yabancı, sektörünün konumunda öncüsü pek çok firmaya hukuki danışmanlık yapmaktadır.  Arabuluculuk ve Ukrayna’da Avukat hizmetini Türk dostlarımıza da sunmaktadır. Alanımızda uzmanız. Ukrayna’nın hangi iş kolunda olursa olsun, tercüme büromuz, eksperlerimiz, araştırmacılarımızla vb. bire-bir kontak halinde olduğumuzdan dolayı bu durum avantajlı olduğumuzun göstergesidir. 

     Ukrayna’da Avukat ofisimiz, yürütmekte olduğu tüm avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinde özen, gizlilik, titizlikle tüm bireysel ve kurumsal müşterilerinin çıkarlarını en üst düzeyde korumakta ve profesyonel, dinamik iş anlayışı ile hukuki sorunlara akılcı ve kesin çözümler üretmektedir. Deneyimli ve çalışkan ekibiyle küreselleşen dünyanın gereklerine uygun olarak kaliteli hizmet sunmaktadır. 

     Ukrayna’da Avukat ofisimiz müvekkillerinin ihtiyaçlarını anlamak, sorunlarını hızlı ve hedeflenen sonuçları elde etmek amacıyla kesintisiz çalışan Argumentum Avukatlık Şirketi, müşteri memnuniyetine tamamıyla odaklı, Kiev merkezli özel bir Avukatlık ofisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.