Av. Olesya STEPANCHENKO

Olesya STEPANCHENKO, 2004 yılında Ukrayna’nın yıldızı olan Kiev Milli Taras Şevçenko Üniversitesi ”Ticari Hukuk” bölümünü Kırmızı Diploma alarak öğrenim sürecini BİRİNCİ likle bitirdi. Aynı yıl Türkiye’ye giderek, Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama Merkezine kayıt olarak, yine öğrenim sürecini BİRİNCİ likle tamamladı. (Diploma No: 56-2004) 2005-2008 yılları arasında İstanbul Şişli’de GÜV Avukatlık Bürosunda ”Fikir Üretme Geliştirme” departmanında yönetici olarak görev aldı. 2009 yılında Ukrayna’nın Başkenti Kiev’de ARGUMENTUM Avukatlık Bürosu Olesya STEPANCHENKO tarafından kurulmuştur.

ARGUMENTUM Avukatlık Bürosu

ARGUMENTUM Avukatlık Bürosunun müşterilerinin % 90' ı Türk vatandaşlarından oluşmaktadır. Hizmetlerini güven ilişkisi içinde, çözüm odaklı şekilde vermesini kendine şiyar edinmiştir. Temsil ettiği Türk vatandaşlarının hukuki sorunlarıyla başından sonuna kadar ilgilenmektedir. Bir bütün olarak ekip çalışması ile birlikte en doğru ve en iyi hizmeti vererek tüm süreçlerde bilgi sahibi olmalarının garantisini verir. Deneyimi ve bilgisi en üst seviyede olan avukatlık büromuzda disiplin ilke olarak benimsenmiştir. Hizmet verdiği tüm olanlarda öncü olmayı hedeflemiştir Ukrayna'da mesleği ile ilgili bir çok konuda öncü olmuştur.

Av. Olesya STEPANCHENKO

Jane has experience in conducting a range of proceedings under the Corporations Act and Bankruptcy Act on behalf of insurers, financial institutions and large corporates.

Craig acts for trade credit insurers, multinational and local suppliers, insolvency practitioners, statutory bodies and two tobacco companies.

Max has experience conducting insurance litigation in a range of jurisdictions, including local, state and federal courts and has acted for insurers and financial institutions.