UKRAYNA’DA TÜRKÇE BİLEN AVUKAT

Avukat, kişi ya da kurumlar arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkların mahkemelerde yasalara uygun olarak kısa sürede ve güven içinde giderilmesi, bu yolla adaletin gerçekleşmesi için yargıçlara yardımcı olan kişi diye nitelendirebiliriz.

     Ukrayna’da  Avukat (Türkçe bilen) olarak Türk Müşterilerimize profesyonel hizmet vermekten dolayı gurur duymaktayız.

     Ukrayna’da Avukatlık şirketim ve çalışanlarının Ukrayna’da iş hayatında bireysel ve kurumsal müşterilerine etkin çözüm üretebilmek adına tüm çalışma alanlarında sektörel bilgi ve deneyim edinmenin, analizin, sistemli ve detaylı çalışmanın önemine inanmaktayız. Bu sebeple Ukrayna’da Avukatlık bilgisi, Ukrayna’da Avukatlık tecrübesi, Ukrayna’da Avukatlık titizliği ve iş adamı yaklaşımını birleştirerek, sonuca en hızlı ve sağlıklı şekilde ulaşmayı kendimize şiyar edindik.

     Ukrayna’da  Avukat (Türkçe bilen) olduğum için Türk müşterilerimin işlerini daha titiz ve özenle çözüme kavuşturma gereğinin bilincindeyim. İstanbul’da önem arz eden bir Avukatlık şirketinde çalıştım. Burada Türk Hukuk Sistemi konusunda az da olsa bilgi sahibi oldum. Ukrayna’da  Avukat (Türkçe bilen) olduğum için bu birikimimi Türk müşterilerimle de paylaşmaktayım.

     Türk müşterilerimiz Ukrayna’da Avukat (Türkçe bilen) olduğum için kendileriyle hukuksal sorunlarda ve yasal konularda her türlü bilgiyi en ince ayrıntıyı atlamadan paylaşabiliyoruz. Dolayısıyla sonuca daha çabuk ve etkili bir biçimde gidiyoruz.  (Zaten Türk müşterilerimiz benimle kontak kurduktan sonra hukuk bilgimi görüp, bana güvenceleri tam olmaktadır.)

     Ukrayna’da Avukat (Türkçe bilen) olduğumdan dolayı, Türk Müşterilerimizle çok iyi anlaşmaktayım. Bu vesile ile kendilerine gerekli olan Adli işleri, resmi kurum ve kuruluşlardaki tüm işlerini izlemek, takip etmek, bu işler ile ilgili belgeler düzenleyerek işlerini çözüme kavuşturuyoruz.

     Ukrayna’ya yatırım yapmayı düşünen Türk iş adamlarının Ukrayna’da ilk yapacağı başlıca iş, güvenilir bir Avukatla anlaşma sağlamalarıdır. Hukukçu demiyorum çünkü, Ukrayna’daki hukukçular, Türkiye’deki arzuhalcilerin seviyesine yakındır. Bir çok Türk vatandaşı, Ukrayna’da Avukat ile hukukçuyu eş anlamda düşünmektedir.

    Sizler Ukrayna’da ciddi yatırımlar yapacaksanız, Ukrayna’da ciddiyetle hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız kesinlikle ciddi, işi bilen, konulara vakıf bir Ukraynalı Avukatla çalışmanız gerekmektedir.