Hizmetlerimiz

Argumentum Avukatlık – Olesya Stepanchenko

Ukrayna’da avukatlık hizmeti vermeye başladığım günden beri iş ahlakım nedeni ile müvekkillerimi tam anlamıyla eksiksiz bilgilendirmeyi kendime görev bilmişimdir, çalışmalarımı titizlikle açıklamayı bir onur meselesi olarak görmekteyim. 2004 yılında Kiev Milli Taras Şevçenko Üniversitesi’ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama ”Türkçe” bölümüne kayıt oldum ve eşimin Türk vatandaşı olması sayesinde Türkçe’yi kısa sürede öğrendim. Beni yakından tanımak için hakkında sayfasını inceleyebilirsiniz.

Ukrayna’da avukatlar arasında Türkçe bilen ayırt edici özelliğimi kullanarak bir ofis açmaya karar verdim ve şuanda sadece Türk vatandaşlarına hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da Oturum ve Çalışma İzni Alınması, Şirket Kurulumu, Askerlik İşlemleri, Dava Takibi, Hukuki Danışmanlık, Uluslar Arası Evlilik Sorunları ve Registratsiya Alınması konularında Türk vatandaşlarına hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da yaşanabilecek her türlü yasal sorun için bizimle iletişim sayfasını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

Öncelikle bilmenizde fayda görüyorum, Ukrayna’da Türkçe bilen tek avukat olarak, hukukçu ve avukatlık mesleği Ukrayna’da farklı manalara gelmektedir. Özetle hukukçuları yasal mevzuatın işleyişini yarım yamalak öğrenmiş, yasaların arka bahçelerinde dolaşan insanlar olarak görebilirsiniz. Bir çok Türk vatandaşı kendini avukat olarak tanıtan hukukçular ile çalışıp kötü sonuçlar alabiliyor maalesef zaman zaman dolandırılıyorlar. Kendisini avukat olarak tanıtan kişilerin diplomasını görmenizi tavsiye ederim. Sizi temin ederim ki Ukrayna’da Türkçe bilen tek avukat olarak ben çalışmaktayım.

İşlerinizi yasal mevzuata uygun ve legal yöntemler ile halletmek yerine çeşitli dalavereler yardımı ile götürülen bu insanlar yüzünden bir çok Türk vatandaşı mağdur olmaktadır. Lütfen Ukrayna’da yasallar ile muhatap olacaksınız. Hukukçu ve avukat farkını iyi öğrenin.

Ukrayna’da hukukçuların hiç bir resmiyeti yoktur ve yasalar karşısında bir sınıfa da mensup değillerdir. Zaman zaman karışıklara neden olan hukuk sistemine sahip olan Ukrayna gibi bir ülkede bilinçsiz hareket etmemenizi tavsiye ederim.

Hizmetlerimiz

Bilgilendirme

  1. Önceden bilgilendirilmediğiniz hiç bir masrafla sürpriz olarak karşılaşmazsınız. Avukatlık büromuz yapılacak her işlemin vergi ücretleri kesin ve eksiksiz olarak bildirir.
  2. Gerekli evrakların toplanması konusunda asla sizi yalnız bırakmayız, Ukrayna’da toplanacak tüm belge işlerinde yanınızda olacağız.
  3. Ukrayna’da ilerleyen işlerin ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda oldukça bilgi sahibiyiz. Bu konuda sizleri asla yanıltmayız.
  4. Senelerdir Ukrayna’da Türklerin tek avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Her konuda yıllara dayalı tecrübeye sahibiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.