UKRAYNA İHALE TAKİBİ


Siz değerli Türk İş insanlarının da gayet iyi bildiği gibi Kamu İhale Hukuku ve İhale dosyası hazırlanma işleri tüm dünyada olduğu gibi Ukrayna’da da ciddi uzmanlık gerektiren bir alan haline gelmiştir.

Türk İş İnsanları yeteri kadar Ukrayna’daki Kamu kurum ve özel işletmelerin ihalelerini takip etmediklerini görmekteyiz. Son günlerde Türkiye’de yaşanan ekonomik daralmalar nedeniyle Türk İş İnsanları Ukrayna’ya gelmeli ve Ukrayna’daki fırsatlardan yararlanmalıdır. İnanın Ukrayna sizler için aydınlık çıkış yolu olacaktır.
Tüm ihaleler gerçek bir kurumsal pazarlama ağıdır. Tek seferlik mal veya hizmet satıp sektörden çıkabileceğiniz bir pazar değildir. Özellikle resmi veya özel ihalelerin öncesinde idarelerin taleplerinin ilgili kurumun gerçek ve çözüm odaklı ihtiyaçlarının anlaşılması önemlidir. Dolayısiyle
Ukrayna’daki idare ve muhataplarını sıklıkla ziyaret ederek kurumun güncel ihtiyaçlarının tesbiti ile birlikte, asıl önemli olan gelecekteki ihtiyaçlarını da öğrenebilir.
İnanın Ukrayna’da Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla iş yapmak zevklidir. Türk iş İnsanlarına tavsiyemiz Ukrayna’ya gelmelerini şiddetle öneriyoruz.
Merkezi Kiev’de olan Avukatlık Şirketim tecrübesi ve çevresiyle siz değerli Türk İş insanlarına İhale Takibi, İhale dosyalarının  hazırlanması ve benzeri konularda yardımcı olmayı görev kabul eder.