Hakkında

Olesya STEPANCHENKO

Olesya STEPANCHENKO

Ukrayna’da Türkçe Bilen Tek Avukat

Eğitim

Kiev Milli Taras Şevçenko Üni. – Ticari Hukuku 2004.
Ankara Üni. Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama

İletişim

Telefon: +38 ( 093 ) 969 20 50
E-mail: olesyastepanchenko@gmail.com

Adres

Prospect Mira , 4 , Ofis 516 , KIEV , UKRAYNA

Olesya STEPANCHENKO

Ukrayna’da Türkçe Bilen Tek Avukat

ARGUMENTUM Avukatlık Bürosu 2009 yılında Ukrayna’nın Başkenti Kiev’de Olesya STEPANCHENKO tarafından kurulmuştur.. Faaliyet gösterdiği alanlarda Ukrayna’nın en önde gelen Avukatlık bürosudur.

Olesya STEPANCHENKO, 2004 yılında Ukrayna’nın yıldızı olan Kiev Milli Taras Şevçenko Üniversitesi ”Ticari Hukuk” bölümünü Kırmızı Diploma alarak BİRİNCİLİKLE bitirdi.

Aynı yıl Türkiye’ye giderek, Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama Merkezine kayıt olarak, BİRİNCİLİKLE tamamladı. (Diploma No: 56-2004)

2005-2008 yılları arasında İstanbul Şişli’de Güven Avukatlık Bürosunda ”Fikir Üretme Geliştirme” departmanında yönetici olarak görev aldı.

Türk Vatandaşlarının sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının mutlak karşılanması ile Ulusal ve Uluslararası alanda Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Ticari davalar, Yabancı Yatırımlar, Patent, Marka Tescili, Şirket Birleşmeleri, Şirket Kurumları, Çalışma İzni ve Oturum İzni alma konularında Avukatlık ve Danışmanlık hizmetini güvene dayalı olarak, titizlikle yürütmektedir. Ayrıca ARGUMENTUM Avukatlık Bürosu, yurtdışında ciddi ilişkiler içinde olduğu, Avukatlık ve Hukuk büroları vasıtasıyla müvekkillerinin haklarını en üst seviyede gözetmektedir.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.